Monitoring Stanu Zdrowia Jamy Ustnej dzieci - ankieta

ząbek
Szanowni Państwo,

Uniwersytet Medyczny w Łodzi na zlecenie Ministerstwa Zdrowia ma obowiązek przeprowadzić Monitoring Stanu Zdrowia Jamy Ustnej dzieci w wieku 3 i 5 lat. Wobec konieczności przeprowadzenia badań - w zaistniałej sytuacji epidemicznej Ministerstwo Zdrowia zaleca przeprowadzenie jedynie badań ankietowych. Metodyka badań uwzględnia wypełnienie ankiet w wersji elektronicznej. Na przeprowadzenie badań uzyskano zgodę Komisji Biotycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkoła została wytypowana do powyższego badania ankietowego, wobec tego zwracam się z prośbą o udostępnienie linku do e-ankiety rodzicom.
Funkcję koordynatora badań w województwie łódzkim pełni
Prof. dr hab. Joanna Szczepańska kierownik Zakładu Stomatologii Wieku Rozwojowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

wum2020.strona.hekko.pl/ankieta/

Z listy ankiet należy wybrać właściwą ankietę – dla 3 latka lub 5latka.
Po kliknięciu wybranej ankiety należy wpisać hasło dostępu:
AH 1 dla ankiety 3-latka
AH 2  dla ankiety 5-latka

Po otwarciu formularza proszę o zaznaczenie odpowiedzi do wszystkich pytań i na końcu kliknąć "Wyślij"

Z wyrazami szacunku,
dr n. med. Aleksandra Hilt