Budowlanka bawi Reymontem

20 pażdziernika dzieci z naszego przedszkola wybrały się do Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego.Tam w ramach obchodów 800-lecia Piotrkowa Tryb. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych zorganizował festyn pt.:,,Budowlanka bawi Reymonyem".

Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali stacje uczenia,na których każdy mógł nie tylko zapoznać się ze specyfiką danego zawodu, ale osobiście wziąć udział w budowaniu miniaturowego domu
Ponadto przygotowano dla wszystkich szereg dodatkowych atrakcji. Były gry i zabawy zręcznościowe dla dzieci młodszych, świat baniek mydlanych dla przedszkolaków, zabawy z clownem,fotobudka.Chętnych do zabawy nie brakowało. Sprzyjały pogoda i wspaniała atmosfera, które towarzyszyły uczestnikom od początku aż do zakończenia festynu.