Grupa (6-5 latki):
Wychowawcy grupy: mgr K. Pałac-Mizera i mgr K. Socha-Olczak

Grupa liczy 22 dzieci, wśród których jest 6 dziewczynek i 16 chłopców. Większość zespołu to 6-latki (16 dzieci), które w ciągu całego roku będą aktywnie przygotowywać się do rozpoczęcia edukacji w szkole podstawowej. To najstarsza grupa w przedszkolu, niektóre dzieci uczęszczają do naszej placówki już czwarty rok. Dzieci śmiało przekraczają próg przedszkola. Są wesołe i chętnie bawią się ze sobą. W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci będą poszerzać wiedzę, rozwijać swoje umiejętności. Przed nimi bowiem ważne wyzwanie – wkroczenie w świat liter i liczb. Pomocnicze w tym zakresie będzie wykorzystywanie zadań w kartach pracy. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości zapewne z łatwością sprostają tegorocznym wyzwaniom. Czas spędzony w przedszkolu będzie czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.
            6-5 latki uczestniczą w następujących zajęciach z: języka angielskiego, religii; również z zajęć tanecznych i rytmicznych.