To MY! – 26 wesołych dzieciaków z grupy II. Mamy już po 4 lata! W tym roku szkolnym powitaliśmy w naszym gronie dwie nowe koleżanki i dwóch kolegów. Chętnie się razem uczymy i bawimy.
Jesteśmy zawsze pełni energii, skorzy do rozrabiania i poznawania świata. Bardzo chętnie rysujemy, układamy puzzle, wznosimy budowle z klocków, gramy w różne gry, śpiewamy i tańczymy. Podczas zabaw i zajęć, poszerzając swoją wiedzę ogólną, uczymy się myśleć, liczyć, mówić, słuchać i rozumieć, zdobywajmy nowe doświadczenia, umiejętności i sprawności potrzebne do odkrywania świata. Doskonalimy też naszą samodzielność, staramy się często używać „magicznych słów”, przestrzegać Kodeksu grzecznego przedszkolaka. Po intensywnej pracy i zabawie chętnie odpoczywamy słuchając bajek, muzyki relaksacyjnej lub odgłosów przyrody. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Dwa razy w tygodniu na zajęciach uczymy się mówić i śpiewać po angielsku. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Nasze Panie zawsze nas wspierają i zachęcają do wytężonej pracy.