Grupa II to już dzielne Przedszkolaki, mają po 4 lata i są bardzo ciekawe świata. Większość dzieci uczęszczało wcześniej do naszego przedszkola w ubiegłym roku, dlatego łatwo zauważyć, że po wakacjach wróciły do nas bardziej samodzielne… to nie są już zagubione maluszki. Odnawiają zeszłoroczne przyjaźnie i nawiązują nowe (także z dziećmi, które dołączyły do naszej grupy po raz pierwszy). Wszyscy bardzo dobrze się czujemy w swoim towarzystwie i mamy pełno energii i zapału do zabawy i pracy.
4 – latki mają teraz więcej pracy, ale wcale się tym nie zrażają. Zajęcia dydaktyczne są troszeczkę dłuższe, wymagania wobec naszych pociech są też większe. Dzieci zadają coraz trudniejsze pytania o otaczający świat, co z kolei bardzo nas cieszy.
Nasza grupa to prawdziwe przedszkolne zuchy! Przedszkolaki wiedzą już jak się bezpiecznie bawić, znają i przestrzegają zasady, które obowiązują w przedszkolu. Coraz więcej też się uczą. Świat odkrywają poprzez zabawę, bo takie zdobywanie wiedzy jest najciekawsze.
Dwa razy w tygodniu grupa bierze udział w zajęciach nauki języka angielskiego.

Nasze prace: ,,Polska moja Ojczyzna".
Budzenie świadomości narodowej.