Serdecznie witam moje kochane małe Przedszkolaki i ich Rodziny!

Wita Was słoneczny ranek, tyle dzisiaj niespodzianek, tyle przygód czeka nas. Już wakacje!
Wstawać czas!

Dziękuję wszystkim za udział w zdalnym nauczaniu. Było to nowe i ciekawe doświadczenie zarówno dla Państwa, dzieci, jak i dla mnie. Na szczęście ten trudny okres już za nami i myślę, że we wrześniu spotkamy się już wszyscy normalnie.

Zaglądajcie kochani na stronę internetową naszego przedszkola i naszej grupy, przypominajcie sobie i powtarzajcie propozycje różnych zajęć i zabaw. Ważny jest dobry nastrój, ciekawe pomysły, chęć do działania i współpracy. Wykorzystujcie czas wakacji, relaksujcie się, odpoczywajcie, spacerujcie, zwiedzajcie, spędzajcie dużo czasu na świeżym powietrzu, wsiadajcie na rowery, grajcie w różne gry i dobrze się bawcie. Rodzice rozwijajcie osobowość i zainteresowania Waszych dzieci zaspakajając ich edukacyjne oczekiwania, dbajcie o Ich bezpieczeństwo, uczcie zasad kulturalnego zachowywania się w różnych sytuacjach.

Życzę niewyczerpanych zapasów cierpliwości, zdrowia, pogody ducha, jak najwięcej powodów do radości, a także dużo uśmiechu każdego dnia.

Życzę wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom oraz rodzeństwu spokojnych, bezpiecznych i udanych wakacji.  Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia we wrześniu!
                                                                             Wychowawca grupy I – Ewa P.

UWAGA!
Składki, których Państwo dokonaliście w ciągu roku, zostaną rozliczone na pierwszym zebraniu na początku września!

Załączniki artykułu

KOLOROWANKI NA WIELKANOC (pobrań: 29)
KOLOROWANKI 14.04 (pobrań: 23)
KOLOROWANKI_2004 (pobrań: 23)