STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ PRZEDSZKOLA NR 11

Stowarzyszenie1
Stowarzyszenie założone zostało przez nauczycielki i rodziców wychowanków, aby wspomagać dzieci uczęszczające do naszego przedszkola, zapewnić im optymalne warunki rozwoju.

W skład Zarządu wchodzą:
1.Katarzyna Koczberska
2.Karolina Socha-Olczak
3.Agnieszka Weredzin

Stowarzyszenie oficjalnie funkcjonuje od 21 stycznia 2016r.

Dotychczasowym największym osiągnięciem Stowarzyszenia Przyjaciół Przedszkola Nr 11 była realizacja projektu grantowego (zakup tablicy interaktywnej i szkolenie dla nauczycieli). Udało się nam również uzbierać fundusze na projektor do tablicy.
W czerwcu 2017r. na konto Stowarzyszenia wpłynęła kwota 885,23zł uzyskana z kiermaszu zorganizowanego podczas Pikniku Rodzinnego. Pieniądze te przeznaczamy na zakup sprzętu sportowego dla wychowanków przedszkola.
Jeszcze raz dziękujemy Państwu za wspieranie naszych działań, za darowizny i każdą inną formę pomocy.

Jeżeli chcą Państwo wesprzeć nasze działanie – podajemy nr konta Stowarzyszenia:

Bank PeKaO S.A:

Dziękujemy za każdą formę pomocy!

Cele Stowarzyszenia (odt) 0.02mb, (Pobrań: 216)