STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ PRZEDSZKOLA NR 11

Stowarzyszenie założone zostało przez nauczycielki i rodziców wychowanków, aby wspomagać dzieci uczęszczające do naszego przedszkola, zapewnić im optymalne warunki rozwoju.

W skład Zarządu wchodzą:
1.Katarzyna Koczberska
2.Karolina Socha-Olczak
3.Agnieszka Weredzin

Stowarzyszenie oficjalnie funkcjonuje od 21 stycznia 2016r.

Mamy zdolne dzieci, wspaniałych rodziców i dyrektora, chętną do działania kadrę pedagogiczną.
Tylko, niestety, czasami brakuje funduszy na realizację naszych pomysłów.Brak pieniędzy na realizację naszych przedsięwzięć podsunął nam pomysł założenia stowarzyszenia, by móc pozyskiwać dodatkowe pieniądze z funduszy unijnych, grantów, a także od prywatnych sponsorów i firm. Doposażenie placówki w nowe pomoce dydaktyczne, sprzęt multimedialny to tylko niektóre z potrzeb. Nie chcemy siedzieć z założonymi rękami.
Gorąco zapraszamy także wszystkich dobroczyńców do wsparcia rzeczowego i finansowego naszego przedszkola.

Jeżeli chcą Państwo wesprzeć nasze działanie – podajemy nr konta Stowarzyszenia:

Bank PeKaO S.A:

Dziękujemy za każdą formę pomocy!

Załączniki artykułu

Cele Stowarzyszenia (Pobrań: 29)