18-02-2024

Święto Zakochanych
08-02-2024

Tłusty Czwartek

Niech dzisiejsze święto obfituje w smakołyki i uśmiechy, a każdy pączek i faworek, który dziś spożyjecie, niech przyniesie Wam szczęście i pomyślność na cały nadchodzący rok. Niech ten czas będzie dla Was momentem wytchnienia i radości, pełnym wyjątkowych chwil i wspaniałych smaków.
Podczas ferii nie próżnujemy, tylko wycinamy, malujemy, kleimy, lepimy. Rozwijamy  zainteresowania, rozbudzamy twórczą  ekspresję, odkrywamy przyjemność tworzenia, cieszenie się uzyskanym efektem.

Miłoszku z okazji urodzin życzymy Ci samych radosnych, dziecięcych chwil, zdrowia oraz wielu wspaniałych przyjaciół.
Starszaki z okazji dnia Babci i Dziadka wykonały własnoręcznie postacie swoich dziadków.

Czwartek 28 marca 2024

Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat