Kolory jesieni.
,,Uczymy miłości do przyrody"
Tak nasze Starszaki spędzają czas podczas jesieni. Widać na zdjęciach, że zabawa w ogrodzie przedszkolnym sprawia dużo radości:)
Dnia 26.10 Jowitka i Pawełek z grupy V wzięli udział w konkursie kulitarnym organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 26. Zadaniem uczestników było przygotowanie smacznego wrapa i lemoniady, z którym poradzili sobie świetnie. Brawo dzieciaki i życzymy dalszych sukcesów kulinarnych.
Witajcie w naszej bajce! Wandzia, Oliwka, Jagódka i Lilka brawurowo wykonały piosenkę "Witajcie w naszej bajce". Tym występem zachwyciły Jury i zdobyły nagrodę! Zwieńczeniem tego sukcesu był występ na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury. Brawo dziewczyny!
Grupa 4 z naszego Przedszkola znalazła się w gronie nielicznych przedszkoli w Polsce, które otrzymały Pakiety Naukowe do prowadzenia innowacyjnych zajęć. Dzieci przystąpiły do III Edycji Ogólnopolskiego Programu Fundacji PGNiG „Mali, wielcy odkrywcy”.
Celem programu Mali Wielcy Odkrywcy jest propagowanie edukacji przez zachęcanie dzieci do przeprowadzania doświadczeń. Program ma zainteresować dzieci nauką i wzbudzić w nich chęci do poznawania otaczającego je świata. Na razie zaznajamiamy się z Naukowym Pudełkiem, które do nas dotarło. Już nie możemy doczekać się zajęć!
13.10 odbył się wyjazd grupy III, IV i V do MOK-u na przedstawienie pt: "Alicja w Krainie Czarów" . Spektakl przeniósł przedszkolaki w Krainę pełną tajemnic, wyzwań i niezwykłych przygód . Szczęśliwe i zadowolone wróciły do przedszkola.
22-10-2023

Pokaz cyrkowy

Ostatnio w naszym przedszkolu odbył się pokaz cyrkowy, który dostarczył dzieciom wiele radości i dobrej zabawy. Ciekawe sztuczki i wesołe zabawy z dziećmi skupiały uwagę wszystkich uczestników. Dzieci chętnie brały udział w każdej zaproponowanej zabawie, nie obawiając się niczego. Ponadto występ cyrkowców był ubogacony występami tancerki - Pani Natalii - niezwykle zwinnej i wysportowanej akrobatki. Również dzieci i Panie z przedszkola miały możliwość wypróbowania swoich umiejętności kręcenia kołami. Scenę cyrkową odwiedził również pies,który szybko zdobył sympatię dzieci.Przedszkolaki doskonale się bawiły oglądając występy cyrkowców i nagrodziły artystów gromkimi brawami, na które bezsprzecznie zasłużyli!
20-10-2023

Święto KEN

Dnia 19.10.2023r. w naszej placówce obchodzone było święto Komisji Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięli udział Pracownicy przedszkola, zaproszeni goście, czyli Dyrektorzy i Pracownicy którzy obecnie są na emeryturze, Rodzice z Rad Rodziców poszczególnych grup. Zebranych przywitała Pani Dyrektor. Następnie Dzieci z Grupy V, pod kierunkiem Pani Arletki i Pani Kasi, uświetniły spotkanie pięknie przygotowanymi piosenkami i wierszykami. Przedszkolaki podziękowały swoim ukochanym Wychowawczyniom, Nauczycielom, Specjalistom i Pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, za uśmiech, życzliwość i dobre rady, za czyste sale, naprawy oraz smaczne posiłki. Za piękny występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Dzieci wręczyły wszystkim Pracownikom kwiaty i drobne upominki - zakładki do książek. Po występie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców i Pracowników przedszkola. Dnia 20.11.2023r. Nasze dwie Panie otrzymały nagrody od Pana Preyzdenta Krzysztofa Chojniaka - Pani Asia i Pani Kasia. Gratulujemy!!!
Dyrektor, Nauczyciele, Pracownicy serdecznie dziękują za życzenia, kwiaty i słodkości od naszych Uczniów i Rodziców.
Haniu z okazji Twoich urodzin życzymy Ci samych pięknych, słonecznych dni i wielu przyjaciół.

Czwartek 25 kwietnia 2024

Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr