Przedszkole Samorządowe Nr 11
w Piotrkowie Trybunalskim

17.05.2018 dwie dziewczynki z gr II wzięły udział w Festiwalu "Wiosna w wierszu i piosence" zorganizowanym przez Przedszkole Sam. Nr 24. Wystąpiły z piosenką "Przyszła wiosna" przy akompaniamencie melodii. Zwieńczeniem konkursu były wyróżnienia dla wszystkich uczestników, upominki oraz dyplom. 
28-05-2018

PIKNIK RODZINNY

DNIA 08. 06. 2018R. ODBĘDZIE SIĘ PIKNIK RODZINNY.
Udział dzieci w przedstawieniu zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11 w Piotrkowie Tryb. pt: "Bezpieczeństwo na drodze".
Dzieci z naszej grupy obejrzały prezentację dzięki której utrwaliły i poszerzyły swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa i właściwego zachowania w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. Dodatkową atrakcją były: prezentacja prawidłowej resuscytacji, występy taneczne, gimnastyczne, gra na flecie i pokaz iluzjonisty w wykonaniu dzieci zdolnych ze SP nr 11.
Po zakończeniu pokazów wychowankowie wzięli udział w ćwiczeniach praktycznych z resuscytacji i różnych konkursach zakończonych wspólnym śpiewaniem, tańcami i słodkim upominkiem.
 
 
 
Dnia 14.02.2018r. dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 11 uczestniczyły w zawodach sportowych w ramach programu "Przedszkole i piłka".
Hej kolęda, kolęda...  - grupa III
Warsztaty mydlarskie grupa III
08-01-2018

PIKNIK ANDRZEJKOWY

Dnia 31 listopada  dzieci w naszym przedszkolu przeniosły się w zaczarowany świt andrzejkowych wróżb i magii. W tym wyjątkowym dniu dzieci za pomocą różnokolorowych karteczek dowiadywały się co je czeka w niedalekiej przyszłości. Wróżby były przeplatane pląsami i tańcami przy muzyce. Po zakończeniu zabawy, zmęczone choć zadowolone przedszkolaki ze smakiem pałaszowały słodkości i owoce przygotowane dla nich na stołach. Piknik odbył się dzięki uprzejmości Rady Osiedla „Przyszłość”. Podczas Pikniku został rozstrzygnięty konkurs a wszystkie dzieci otrzymały upominki ufundowane przez Radę Osiedla.
 
02-01-2018

Bal karnawałowy

 DNIA 10 STYCZNIA W NASZYM PRZEDSZKOLU ODBĘDZIE SIĘ BAL KARNAWAŁOWY. PROSIMY O PRZYGOTOWANIE DZIECIOM KARNAWAŁOWYCH STROJÓW. 

 „Wszystkie dzieci Mikołaja kochają
Wszystkie dzieci na Niego czekają.
Moc prezentów każdemu przyniesie,
Każe dziecko z prezentów się cieszy….”
 

Sobota 21 lipca 2018

Benedykt, Prokop, Daniel, Ignacy, Andrzej, Wiktor, Stojsław, Julia, Prakseda, Klaudiusz, Arbogast

Ankieta

Czy masz profil na Facebooku?Zobacz wyniki